Uspořádáme pokoj pro holčičku

Dívčí pokoj by měl odrážet preference, charakter a věk dítěte, aby se malá princezna v něm cítila útulně, bezpečně a svobodně. Obvykle touhou několikaleté holky je pokoj uspořádaný ve stylu malé princezny nebo víly. Tedy převládají populární barvy takové, jako jsou růžová, šeříková, a také i subtilní pastely. Udělejte radost své princezně a umístěte v její království pohádkové dekorace a krásný dětský nábytek.

Meble-Bogart.pl

Klikněte k zobrazení nábytku pro dívky Komi C

Díky půvabnému designu pokoje, každá holčička se bude cítit výjimečně. Každé dítě se nejlépe cítí v pohádkových interiérech a esenciálních barvách. Zajímavou kompozici pokoje můžeme získat jak pomocí designového nábytku pro děti, tak i dekorací takových jako jsou např. vzorované látky, koberce a taburety, nálepky a tapety pro děti, barevné interiérové doplňky. Růžová barva doplňků zdůrazní dívčí charakter pokoje. Umístěte v dívčím pokoji několik atributů knížecí ložnice nebo rajské zahrady. Toto může být baldachýn, moskytiéra nebo vzorovaný nábytek.

Komi_14

Klikněte k zobrazení patrové postele s regály Komi

Meble-Bogart.pl

Klikněte k zobrazení postele Next se zásuvkou a policemi

Nejdůležitějším prvkem v dětském pokoji je postel nebo pohovka se spací funkcí, díky které šetříme cenný prostor v menších interiérech. Ideálním řešením je také modulový nábytek, který spojuje v jednom kusu např. skříň a postel. Skříně a police, kterých potřebujeme velké množství v pokoji malé ženy, je dobře mít ve vybavení korpusu postele.

Meble-Bogart.pl

Klikněte a podívejte se na pohovku Monika se spací funkcí

Velice důležitou podmínkou, kterou musí splňovat pokoj holčičky, která v něm tráví větší množství času, je funkčnost. Pokoj musí plnit roli ložnice, pokoje pro zábavu a učení. K dosažení tohoto cíle musíme ho vybavit vhodným nábytkem. Kromě pohodlné postele, v místnosti by se měl nacházet pohodlný psací stůl.

Meble-Bogart.pl

Klikněte k zobrazení funkčního psacího stolu Next