Skříně s posuvnými dveřmi na míru Vašich potřeb

Prostoru pro uložení věcí doma není nikdy dost. Nejlepším nápadem je proto prostorná posuvná skříň. Nezabírá příliš mnoho podlahové plochy a navíc umožňuje ukládat a udržovat v pořádku rozhodně více věcí než například komoda. Taková skříň vypadá skvěle i po vizuální stránce a snadno zapadá do interiérů zařízených v různých interiérových stylech. Najít však perfektní posuvnou skříň může být výzva. A přesto každý z nás očekává, že nábytek bude přizpůsoben individuálním funkčním a estetickým potřebám a také odpovídat podmínkám dané místnosti. Aby tato očekávání byla splňena, vznikl intuitivní program, ve kterém si můžete sami navrhnout svou výsněnou skříň. Jak jej použít?

Dřevěná čela jsou nadčasová a hodí se do většiny interiérů.

Konfigurátor skříní – co je to?

Posuvná skříň je kus nábytku, který má mnoho výhod. Při výběru mezi dostupnými na trhu modely však můžete mít určitý problem najít kus nábytku, který splňuje očekávání co do velikosti, uspořádání interiéru a design zároveň. Aby bylo možné vyřešit takové problemy, vznikl konfigurátor skříní online, který pomůže vybrat a vizualizovat příslušnou skříň. Díky širokému výběru v oblasti designu a funkčnosti, určitě navrhnete skříň, která bude odpovídat nejen Vašemu estetickému vkusu, ale i funkčním potřebám.

Zrcadlo na posuvných dveřích vizuálně zvětší prostornost místnosti.

Můžete snadno optimalizovat rozměry a vnitřní uspořádání své skříní. Díky tomu bude posuvná skříň odpovídat Vašim individuálním potřebám a bude zapadat do konkrétního interiéru. Jak to udělat? Stačí si jen vybrat v několika jednoduchých krocích parametry, kterými vás kreátor provede rychle, snadno a intuitivně. Navrhněte si svou skříň s vhodnou funkčností a neopakovatelným designem.

Jak navrhnout posuvnou skříň?

Stačí kliknout na odkaz konfigurátora a přejdete na návrhový program, ve kterém v pěti jednoduchých krocích navrhnete svou skříň a budete přitom mít neustálý náhled na jeho konečnou cenu.

  1. Vyberte šiřku posuvné skříně

V prvním kroku si můžete vybrat šířku posuvné skříně. Volbu můžete provést mezi čtyřmi variantami. Díky tomu skříň bude mít velikost přizpůsobenou podmínkám konkrétní místnosti a očekáváním, jež se týkají její kapacity. Po kliknutí na daný rozměr skříně se zobrazí vizualizace skříně a její cena. Dále stačí kliknout na tlačítko „přejděte k dalšímu kroku”.

Bílá skříň se zrcadlem je aktuální hit v interiérových trendech.
  • Vyberte vnitřní uspořádání skříně

Druhým krokem v navrhování skříně online je výběr polic, které vytvoří uspořádání jejího vnitřku a tím způsobem ovlivní její funkční vlastnosti. Můžete se zde rozhodnout, jaký způsob uspořádání bude nejoptimálnější pro Vaše potřeby a to, co chcete ukládat ve své nové skříně. V závislosti od počtu výklenků, můžete zvolit několik možností současně.

  • Čela posuvné skříně

Po optimalizaci funkčních otázek je čas zvolit design a barvy posuvné skříně. Můžete se rozhodnout, která čela, barvy a textura budou vyhovovat Vašemu interiéru a vkusu členů domácnosti. Tímto způsobem můžete své skříni dát preferovanou designovou formu. Kreátor poskytuje mnoho módních a nadčasových vzorů čel, díky čemu si úspěšně vyberete ten perfektní, který bude odpovídat individuálním očekáváním.

V návrhu skříně můžete vzít zřetel na její optimální velikost.
  • Osvětlení

Na této etapě Vaše posuvná skříň je už prakticky hotová. Můžete ji však obohatit o další příslušenství, které může zvýšit její funkční vlastnosti. Na této etapě máte možnost přidat do skříně osvětlení. Toto řešení je velmi praktické, díky němuž bude používání nábytku rozhodně pohodlnější. Když budete otevírat skříň po setmení, budete výrazně vidět její vnitřek, aniž byste museli zapnout stropní světlo. Tuto variantu můžete samozřejmě vynechat.

  • Doplňky

Posledním krokem při navrhování skříně Moore je možnost její obohacení  o doplňek v podobě systemu tichého dovírání. Systém reguluje pohyb posuvných dveří, čímž se můžeme vyhnout nekontrolovanému posouvání dveří a jejích bouchání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *