Seznamte se s rohovou sedací soupravou, na které vznikají domácí příběhy.

Rohová sedací souprava je kultovní kus nábytku, který jak v moderní, tak i klasické aranžaci interiérů, plní svou funkci dokonale. Splňuje totiž všechna očekávání, jak z hlediska komfortu použivání, estetiky, tak i funkčnosti. Proto stojí za to si vybrat vhodný nábytek s rozvahou. Aby usnadnit tento úkol, připravili jsme pro Vás výjimečnou nabídku, jež si získala srdce  mnoha zákazníků a stala se opravdovým hitem této sezóny. Seznamte se s rohovou sedací  soupravou Annabelle Modern, na které vznikají rodinné příběhy.

Rohová sedací souprava, která nebude jen obyčejným nábytkem…

Věříme, že nábytek nejsou jen funkčně a esteticky výbrane kusy vybavení interiérů, nýbrž něco mnohém víc. Protože i specialisté z oboru sociální psychologie ukazují, že vzhled a způsob aranžování prostředí, ve kterém žijeme významně ovlivňuje naši duševní pohodu. I proto si pamatujte, že při vybavování svých domacích interiérů v konkrétní kusy relaxačního nábytku, a nejen toho, můžete mít obrovský vliv na komfort bydlení, a také na každodenní pohodu členů své domácnosti.

Kromě toho, můžeme si také všimnout, že jednotlivé kusy domácího nábytku během času nabývají pro nás sentimentální hodnotu a těžké je se s nimi rozloučit. Je to tím, že když je používáme, tvoříme i naše rodinné vspominky. Proto při výběru nábytku pro naši domácnost, stojí se vsadit na takové, které se stanou pro nás důležité.

Rohová sedací souprava s nastavitelnými opěrkami hlavy Annabelle Modern je dostupná na Nábytek-Bogart.cz. Podivejte se!

Tvořte svůj vlastní domácí příběh!

Jedním z kusů nábytku, který umožňuje prakticky a pohodlně aranžovat relaxační zónu v obývacím pokoji je rohová sedací souprava. Tento kus nábytku má totiž velký potenciál v oblasti jak zajíštění komfortu, tak i možnosti estetického vytvoření stylu aranžace. Navíc při výběru moderní rohové sedací soupravy do obývacího pokoje můžete kromě toho vybírat ze zajímavé  nabídky v oblasti dodatečných funkčností. Jedním z druhů, jež má nyní velký úspěch, protože splňuje tato očekávání a předchází při tom trendům v nábytkářským designu, je rohová sedací souprava Annabelle Modern. Pojd`me se tedy na ni podívat blíže.

Konstrukční vlastnosti rohové sedací soupravy Annabelle

• efektní design a inovativní forma vzorkářství

    • vysoká kvalita výroby

    • vkusně vyrobený sedák

    • nastavitelné opěrky hlavy

    • obohacení o funkci spánku o rozměrech 121×192 cm

    • standardně vložený kontejner pro ložní prádlo

    • možnost výběru levostranné nebo pravostranné varianty

Rohová sedací souprava Annabelle je moderní nabídka, jež zaujme nejen nebánálním designem a vypracovanou funkčnosti promýšlené konstrukci. Nebot’ každý detail jak vzorkářský, tak konstrukční, byl naplánován s nebývalou přesností. Díky tomu rohová sedací souprava se těší rostoucí popularitě. Výplně sedáků tvoří systém vlnových pružin a polyuretanová pěna T30, což záručuje výjimečné pohodlí každodenního užívání a také využití funkce spánku. Kromě toho tento nábytek  má také kontejner pro ložní prádlo, díky tomu získává dodatečné místo pro skladování.

Nelze zapomenout na estetiku rohové sedací soupravy. Jelikož Annabelle je model, který nejen odráží moderní standardy designu, ale i jim předchází. Minimalistická forma vzorkářství byla zde jemně prolomená elegantním prošíváním na povrchu sedáka. Vizuální lehkosti přidávají vysoké, kovové nožky. Oproti tomu nastavitelné opěrky hlavy jsou nejen dokonalým doplňkem, jenž má vliv na maximalizaci použivání rohové sedací soupravy, ale jsou i krásným dekorativním prvkem.

1 comment

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *