8 funkčních tipů relaxačního nábytku s atraktivním designem!

Ne v každém bytě najdeme dostatečně velký prostor pro velikou rohovou sedací soupravu, na které by mohla relaxovat celá rodina. Každý z nás by však chtěl, aby jeho relaxační nábytek vypadal stejně honosně a byl k tomu praktický. Ideálním řešením v takové situaci bude nákup pohovky, gauče nebo rozkládací pohovky, za kterou se nebude stydět žádný obývací pokoj.

Náš nábytek se vyznačuje vyznačuje:

 možností výběru potahové látky (v nabídce máme více než 2 tisíce látek)
– možností výběru barev dřeva, typu nožek
– nabízíme změnu rozměrů
– před nákupem doporučujeme objednat si  vzorník potahových látek zdarma, což určitě usnadní výběr

Představujeme deset modelů, kterým stojí za to věnovat pozornost vzhledem k jejich designu a vysoké funkčnosti.

Gauč Zuzia

Díky své nadčasové linii bude tento gauč vždy v módě! Toto je důležitá výhoda pro lidi, kteří si cení univerzální řešení, kde na úplývání času nezáleží. Kromě vizuálních výhod obsahuje tento model úložný prostor na ložní prádlo a spací plohu 140 x 200 cm, která je v celku vyrobená z bonelových pružin. Zuzia se rozkládá pomocí speciálního mechanismu, tzv. automatu, který usnadňuje každodenní používání nábytku.

Zuzia – klikněte pro více informací o tomto výjimečném nábytku

Pohovka Karmelita

Kvůli své velikosti se tato pohovka osvědčí hlavně v malých interiérech. Tento zdánlivě malý kus nábytku, po rozložení má relativně velkou spací plochu 120 x 200 cm, která je v celku vyrobena z bonelových pružin. Zaručuje tím způsobem zdravý a pohodlný spánek. Pohovka je vybavena v úložný prostor pro ložní prádlo, což určitě pomáhá udržet pořádek v pokoji.

Karmelita – nevelká, ale velmi praktocká pohovka. Klikněte zde pro více informací

Pohovka Amber

Amber je pohovka pro lidi, kteří si cení stylu, třídy, elegance. Díky italské přírodní kůže typu madras tento nábytek činí interiér prestižním. Zde také najdeme úložný prostor pro ložní prádlo a prostornou spací plochu o rozměrech 135 x 192 cm. V naší nabídce najdete také pohovku Amber, kterou lze objednat v látce!

Klikněte pro více informací o této výjimečné pohovce

Gauč Avilla

Tento model odráží nejnovější designové standardy, které jsou ideálně spojeny s vysokou funkčností nábytku. Absence boků způsobuje, že v pokoji získáváme prostor pro jiné prvky vybavení a zároveň si užíváme velkou spací plochu. Ta je pak celá vyrobena na bonelových pružinách a pěně, což zajišťuje vysoké pohodlí odpočinku.

Klikněte pro více detailů o gauči Avilla!

Pohovka Majorka

Speciální systém rozkládání umožňuje umístit nábytek ke zdi! Tímto způsobem ušetříme v pokoji dalších několik centymetrů prostoru. Zde najdeme velký box s úložným prostorem, ve kterém lze uložit ložní prádlo. Chromované prvky a prošívání obohacují design nábytku a činí ho příjemným pro oči.

Pohovku Majorka lze potáhnout přes 2 tisíce látek. Kterou si z nich vyberete?

Pohovka Ušák

Jedná se o luxusní kus nábytku, který se vyznačuje charakteristickým prošíváním, zajímavou linií ohýbání dřevěných nožek a vysoce kvalitním provedením. Tento kus nábytku bude vypadat obzvláště exkluzivně a důstojně v každém obývacím pokoji. Tato pohovka může být také vybavená funkcí spánku, což navíc zvětší její funkčnost.

Toužíte po luxusu a nadčasovém stylu – vyberte pohovku Ušák

Pohovka Chester

Nábytek ve stylu Chesterfield budeme vždy spojovat s noblesou a luxusem. Chcete-li tedy získat takový efekt v obývacím pokoji, nábytek Chester bude ideální volbou! Hluboká prošívání a charakteristické masivní boky nejsou však jedinými výhodami tohoto kusu nábytku. V pohovkách Chester byla použita vysoce elastická pěna odolná proti deformaci a také čalounické pásy, které zajíšťují dostačující propustnost vzduchu.

Získejte více informací o pohovce Chester!

Pohovka Cosmo

Tato pohovka se vyznačuje prostornou spací plochou vyrobenou na bonelových průžinách. Najdeme zde i prostorný kontejner na ložní prádlo. Boky jsou vybavené úložnými prostory, díky kterým lze třídit drobnosti. Boky můžeme nakonfigurovat podle vlastních preferencí! Potáhneme je látkou, ozdobíme dřevěnými policemi. Pohovka má rozkládací funkci, díky čemu ji můžeme použit jako nábytek pro spaní.

Pohovku Cosmo lze potáhnout libovolnou látkou

Která z výše uvedených pohovek upoutala Vaši největší pozornost? Nadčasová Zuzia, mimořádně pohodlná Amber a možná Chester? Čekáme na Vaše názory!
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *